Close
Модернізація і реконструкція теплопунктів

Сучасний технологічний розвиток теплоенергетики дозволяє використовувати теплові ресурси набагато ефективніше.

Сьогоднішнє обладнання здатне набагато точніше і раціональніше витрачати тепло, знижувати тепловтрати і при цьому воно не вимагає постійного контролю, дешевше в експлуатації і стабільніше. Однак до сих пір багато індивідуальних теплових пунктів працюють за старими принципами, деякі з них застаріли фізично. Але це не означає, що їх більше не можна експлуатувати. Є відмінне рішення, як без суттєвих витрат привести існуючі системи в належний робочий стан.

Модернізація теплового пункту менш витратна, ніж створення нового, однак результат перевершує всі очікування. Після реконструкції ІТП, ЦТП, об’єкт стає потужнішим та економічнішим.

ЧОМУ МИ?

Для здійснення модернізації ІТП потрібні спеціальні знання, адже щоб реконструкція дійсно принесла бажаний результат, потрібно врахувати безліч чинників.

Фахівці компанії «ІНЕК СЕРВІС» володіють такими знаннями і досвідом робіт, ними успішно змонтовано понад 125 ІТП. Ми складемо професійний проект модернізації ІТП або ЦТП, встановимо відповідні прилади та пристрої, оснастимо автоматичним управлінням і системами безпечної експлуатації. Замовити модернізацію ІТП, ЦТП у нас вигідно по ряду причин:

Комплексний підхід

Дозволяє найбільш ефективно планувати і використовувати ресурси, в тому числі фінансові, забезпечує скорочення термінів введення об’єктів в експлуатацію.

Сучасне обладнання

Великий вибір сучасного обладнання від провідних світових виробників;

Гнучкі ціни

Дилерські ціни на теплообмінники, насоси та інше оснащення теплових пунктів. Знижки та спеціальні пропозиції монтажним організаціям, кінцевим споживачам.


пост Обслуговування

Гарантійне і сервісне обслуговування


Звертайтеся до нас за телефоном, електронною поштою, або залиште заявку на нашому сайті, і Ваш проект буде виконаний в найкоротші терміни і з високою ефективністю.